Prodej výpočetní a kancelářské techniky

Dodáváme kompletní sortiment výpočetní a kancelářské techniky. U výpočetní techniky dodáváme všechny značky zastoupené na českém trhu a to jak celé značkové počítače, notebooky, servery, tak i jednotlivé komponenty. Nejčastěji pak dodáváme vlastní počítače složené ze značkových komponent, sestavené pro konkrétní potřebu zákazníka. Z kancelářské techniky dodáváme především značku Canon ( kopírovací stroje).

 

Výkup notebooků a použité výpočetní techniky

Vykupujeme funkční i nefunkční použitou výpočetní techniku, především notebooky, LCD monitory, laserové tiskárny. Technika nesmí být starší 5-ti let. Pokud nám máte co nabídnout, pošlete nám přesné označení zařízení jeho přibližné stáří a popište stav, obratem Vám ho naceníme. Počítače vykupujeme jen funkční a pouze na protiúčet.

Eset family security pack prodej vsetín

Servis

Nabízíme kompletní hardwarové a softwarové servisní služby jak záruční na námi dodanou techniku, tak i pozáruční na jakoukoli výpočetní techniku. Servisní zásah začíná vždy u zákazníka, kde se rozhodne zda bude zařízení opraveno na místě, nebo charakter závady vyžaduje opravu v našem servisu. Mimo běžné servisní úkony nabízíme rychlý vlastní servis laserových tiskáren (opravy, čištění), komponentní opravy notebooků (výměny poškozených displejů, šasi notebooků a dalších komponent) a servis kopírovacích strojů zn. Canon. U většiny zařízení je možnost zapůjčení náhradního po dobu opravy.
Vzhledem k cenám inkoustových tiskáren jsme ukončili jejich opravy, ale pokud by jste přeci jen měli o opravu zájem tak nás kontaktujte. Na základě závady Vám sdělíme přibližnou cenu opravy.

Pronájem výpočetní techniky

Nabízíme pronájem vlastní výpočetní techniky. Platí pro oblast Zlínského a Moravskoslezského kraje. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

 

KTRONIC je Intel Technology Provider