Telefonování přes internet (VoIP) od 0,30Kč

voip telefonVyužijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony. U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po Internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je nový VOiP telefon, nebo VOiP brána se kterou můžete použít Váš starý telefon. Ceny volání začínají od 0,30Kč/min. na pevnou linku a 0,45Kč/min. na mobilní telefony v ČR. Velmi levné je i volání do zahraničí kde například minuta volání na pevnou linku do Německa stojí 0,38Kč/min. Uvedené ceny jsou bez DPH. VOiP volání zdarma

Volejte ZDARMA a bez ZÁVAZKŮ !

Aniž byste platili jakékoliv zřizovací poplatky, nebo paušál, aniž s námi uzavřete písemnou smlouvu – volejte nonstop ZDARMA v naší síti a do spousty dalších propojených sítí.
icoMůžete si vybrat tarif s měsíčním poplatkem a hromadou volných minut, nebo tarif úplně bez měsíčního poplatku kde zaplatíte jen to co provoláte !
icoTelefonujete stejně jako s pevnou linkou nebo mobilním telefonem.
icoDáme vám klasické telefonní číslo, nebo si k nám můžete přenést Vaše stávající číslo.
icoKaždý se vám dovolá i vy se dovoláte všem.
icoZa služby můžete platit fakturou, nebo přednabitým kreditem a v tom případě nepodepisujete žádnou smlouvu !
Pokud máte zájem o zřízení telefoního účtu, nebo potřebujete více informací, můžete nás kontaktovat na našem VOiP telefonu 576 517 117.

VYZKOUŠEJTE NÁŠ 3 DENNÍ TEST ZDARMA !