Odborníci se shodují, že softwarová řešení přestávají být 100% zárukou bezpečnosti a trendem se stává kombinace softwaru s bezpečnostními mechanismy integrovanými v hardwaru.

Intel anti theft technology vám umožní zablokovat ukradený notebook a data

Intel Anti-Theft Service

icoTechnologie Intel® Anti-Theft je prvním hardwarově-softwarovým řešením, jež chrání uložená data a identity před zcizením, je schopná na dálku kompletně vyřadit z provozu i vypnutý počítač. Zloději pak nepomůže ani výměna disku a data jsou pro něj nedosažitelná.

 

klíčové funkce

 

icoZablokování - Ztracené nebo ukradené zařízení může být zablokováno odesláním upozornění prostřednictvím sítě Internet nebo pomocí inteligentních hardwarových časovačů. Po navrácení může být notebook pomocí hesla znovu aktivován a jeho funkčnost bude plně obnovena.
icoOchrana osobních údajů - Funkce SDV (Secure Data Vault – Trezor pro zabezpečení dat) vytvoří na zaregistrovaném zařízení zabezpečenou oblast, ke které lze získat přístup pouze v normálním odemčeném stavu. Pokud neoprávněný uživatel odcizí pevný disk a vloží jej do jiného počítače, nebude mít k takto chráněným datům přístup.
icoVlastní zpráva při obnovení - Majitelé přenosného počítače mohou při obnovení zablokovaného zařízení zobrazit vlastní zprávu.
icoOdstrašující prostředek proti krádeži - Uživatelé obdrží výrazné žluté samolepky, které mohou použít na svých zařízeních k zastrašení zlodějů.
icoPožadavky na hardware - Technologii Intel® Anti-Theft podporují všechny Ultrabooky a vybrané notebooky s procesory Intel Core 2. a 3. generace (přibližně zařízení pořízená od začátku roku 2012).
icoZákaznická podpora - Telefonická a internetová podpora 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

pořízení, cena

Technologie Intel® Anti-Theft se prodává formou služby (kartička s kódem) na 1 nebo 3 roky. Přibližná cena za 1 rok je 225,-Kč bez DPH (platí při pořízení 3-leté služby, cena je závislá na vývoji kurzu CZK). V případě zájmu se na nás můžete s důvěrou obrátit, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy, nebo pomůžeme s nastavením a registrací.